O nás

Príbeh jednej stavebnej firmy

Ako odborníci, ktorí aktívne realizovali stavby od roku 2007, rozumieme svojej práci a je našou vášňou podielať sa na výstavbe zaujímavých projektov. Na základe pozorného počúvania potrieb zákazníkov a túžbe stať sa lídrom v stavebnom segmente sme založili v roku 2017 spoločnosť TOPASTBAU. Dnes sa môžeme pochváliť desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb na nemeckom ako i slovenskom trhu.

Spokojnosť klientov je prvoradá

Snažíme držať krok s modernými trendmi, prispievať k ochrane životného prostredia a dodávať komplexné a kvalitné služby spĺňajúce prísne bezpečnostné kritériá.

Klientmi TOPASTBAU sú spoločnosti, ktoré kladú dôraz na kvalitu, serióznosť dodávateľa a dodržiavanie dohodnutých termínov a ktoré vedia, že aj neštandardné požiadavky sú pre nás výzvou, ktorú im radi zrealizujeme.

pavol-kuriak
Pavol Kuriak

Odovzdaním stavby náš servis nekončí

Staviame na komunikácii a korektných vzťahoch s našimi obchodnými partnermi. Našou motiváciou je ich uznanie a spokojnosť s odvedením vysokokvalitnej práce. Naša technická podpora však nekončí momentom odovzdania stavby. Vykonávame tiež kontrolu realizovaných prác a k spokojnosti investora poskytujeme zákaznícky servis.

Niet lepšej vizitky než návrat spokojného zákazníka, ktorý sa na nás opätovne s dôverou obráti a poskytne referencie aj ďalším potenciálnym klientom hľadajúcim poctivého, spoľahlivého a skúseného partnera pre profesionálne stavebné riešenia.

Spojte sa s nami, radi vám pripravíme ponuku na mieru >>>

Prečo spolupracovať práve s nami

Plánovanie

Staviame na tom, že dobre zvládnutá prípravná fáza je základom pre úspešný projekt ako aj ušetrenie nákladov.

Tímová práca

Sme silne zohratým tímom, ťaháme za jeden povraz a je to vidieť aj na výslednom projekte a kvalitne odvedenej práci.

Kvalita

Držíme krok s modernými trendmi, dodávame komplexné a kvalitné služby, spĺňajúce prísne bezpečnostné kritériá.

Spokojnosť

Staviame na komunikácii a korektných vzťahoch, našou motiváciou je uznanie a spokojnosť našich zákazníkov.

Menu